Акція VIP КАРТКА

 

АКЦІЯ SAVE MAX

 1. Дія акції розповсюджується на каток та кафе «Льодовий Клуб» за адресою м.Вінниця вул.Хлібна 1, (центральний парк культури і відпочинку ім.М.Горького).
 2. Акція діє по 1 червня 2017 р. включно, крім свят з 1 по 10 січня, 14 лютого та 8 березня.
 3. Виробник та дестриб’ютор даної карти є компанія SAVE MAX. Акція є ексклюзивною, та обмеженою в часі, тому дану VIP КАРТКУ можливо придбати лише у представників SAVE MAX.
 4. Про намір використати купони SM клієнт повинен повідомити касира (офіціанта) перед замовленням квитка в катку чи страви(напою) в кафе. Після друку чеку використати купони SM неможливо.
 5. При оплаті години катання та за наявності купону, Ви отримаєте другу годину у подарунок. Ви маєте змогу обрати другу годину у подарунок іншій особі, або собі як додаткову годину.
 6. Діти до 6-років (з пред’явленням документу) проходять на ковзанку безкоштовно при умові придбання квитка особі, яка супроводжує дитину.
 7. Акція на ковзанці діє тільки за схемою: катання - за катання. Акція не діє на місячні абонементи, заняття з інструктором чи тренером, гуртки, та  інші послуги і товари.
 8. При використанні по даній акції купон вилучається. Поверненню чи обміну не підлягає. Один купон діє по акції один раз. Кількість купонів за одне відвідування закладу - необмежене.
 9. Оригінальність купону на знижку захищена голограмою Save Max.
 10. При замовленні страви (напою ) в кафе та за наявності купону Ви отримаєте другу страву (напій) у подарунок, за умови що вартість другої страви (напою) не перевищує вартість оплачуваної. При замовлені вагової страви (напою) з ціною за 100 гр., та за наявності купону, ви отримаєте наступні 100 гр. у подарунок.

    Приклади:

  При замовленні піци – друга піца у подарунок (така ж або дешевша).

     При замовлені піци і салату – салат у подарунок (при умові що салат дешевше піци).

     При замовленні 100 гр. шашлику – 100 гр. шашлику у подарунок.

     При замовлені 300 гр. шашлику для отримання у подарунок ще 300 гр. шашлику  можливо лише при використанні 3-ох купонів.

 11. Акція на кафе діє тільки за схемою: страва – за страву (100гр-100гр), напій за напій. Акція розповсюджується на все меню кафе крім тютюнової продукції, акційних пропозицій, бізнес ланчів і алкогольних напоїв при замовленні пляшки.
 12. Під подарунком розуміється придбання за 0,01 грн.
 13. На гральні автомати чи інші послуги в приміщенні «Льодового Клубу» акція не діє.
 14. У зв’язку з великою кількістю гостей у вихідні і в останній тиждень акції каток та кафе не можуть гарантувати наявність вільних місць, тому купони на знижку рекомендовано використовувати рівномірно протягом усього терміну дії акції.
 15. Каток та кафе «Льодовий Клуб» залишають за собою право зміни у цінах та графіку роботи закладу.
 16. Встановлені правила використання купонів є незмінними, акція є відокремленою та не комбінується з іншими акціями та знижками, які діють в зазначений період. При недотриманні перелічених правил VIP КАРТКА не буде дійсна.
 17. При виникненні будь яких запитань стосовно використання VIP КАРТКИ звертайтеся до керівництва «Льодового Клубу» або в офіс SAVE MAX за контактними номерами  (093) 4666105.

Затверджено 28.12.2016

директор СК «Льодовий Клуб»

     Вівсюк В.М.