Комерційна пропозиція рекламодавцям

Загальна площа : 1800 м2

Розмір льодової арени : 26м х 56м .

Постійна цільова аудиторія:

  • Учні шкіл, технікумів, коледжів, училищ (вік від 6 до 17 років).
  • Студенти інститутів, університетів (вік від 17 до 23 років).
  • Молодь (вік від 23 років) та доросле покоління.
  • Хокейні команди (у віці від 18 до 45 років)

Запрошуємо Вас до взаємовигідного та активного співробітництва в популяризації здорового способу життя серед жителів міста та області. Це дасть можливість заявити про Ваше підприємство, як лідера у сфері бізнесу і як одного з кращих активістів здорового способу життя.

Розміщення реклами на території ковзанки дає Вам додаткову можливість:

  • виступати спонсором на державних, релігійних і тематичних святах (подарунки, призи, бонуси, дисконти) для учасників конкурсних програм критої ковзанки.
  • можливість безкоштовної роздачі рекламних матеріалів, проведенні різного роду дегустацій та інших презентацій своїх товарів і послуг на території «Льодового клубу», як за графіком катка так і у вихідні дні.

Фасад Льодового клубу

Рекламні місця у холі та фойє "Льодового клубу" 50-100 грн./м кв. на місяць

   

На бортах із внутрішньої сторони льодової арени 50-250 грн./м кв. на місяць

На бортах із зовнішньої сторони льодовой арени 50-150 грн./м кв. на місяць

Рекламні площі на захисній сітці льодової арени 50-150 грн./м кв. на місяць

На машині льодової арени 50-150 грн./м кв. на місяць

 Пропозиція НОУ - ХАУ

«Льодовий клуб» запрошує Вас розмістити рекламу своєї продукції і фірми на льодовій поверхні арени в секторах 1, 2, 3 і 4. площею до 24 метрів квадратних. Вартість такого розміщення з розрахунку за 1 метр квадратний площі становить 750 гривень на один рік. У вартість реклами входить вартість матеріалу і його розміщення і не включає розробку макету (ціна може змінюватися в залежності від сектора розміщення).

Бонусом до даної пропозиції включаємо:

  • Безкоштовне розміщення рекламних матеріалів своєї фірми або продукції на рекламних хокейних бортах площею до 4 метрів квадратних на строк до 2 -х місяців.
  • Можливість безкоштовної роздачі рекламних матеріалів, проведенні різного роду дегустацій та інших презентацій своїх товарів і послуг на території «Льодового клубу», як за графіком катка так і у вихідні дні.
  • Можливість безкоштовного розміщення звукових роликів на території ковзанки, які звучать з 11.00 до 20.30.
  • Якщо Ваше фірма спеціалізується на продуктах харчування то ми готові розглянути варіант співпраці між Вами і нашим кафе «Сливки».